Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Чому вигідно купувати у нас

Чудова ціна

Наша компанія сьогодні є єдиним в Україні виробником ПВХ вікон з профільної системи «Vitral». Потенціал виробництва пластикових вікон, які використовуються для скління балконів, віконних проємів та лоджій — понад 450 конструкцій щодня. Завдяки новітнім технологіям виготовлення та оптимізації власного виробництва ПВХ вікон Vitral, а також стабільним й довгостроковим відносинам з партнерами-постачальниками нам вдалося істотно знизити собівартість пластикових виробів. Це дає нам можливість мати конкурентоспроможну пропозицію на ринку, не заощаджуючи на якості комплектуючих і виконанні робіт.

Комфортна тиша

Наші пластикові конструкції надійно захистять Ваш офіс, квартиру, заміський будинок від негоди: дощу, снігу, вітру; а також від шуму і пилу. Ці властивості наших вікон можна використовувати і при будівництві офісних перегородок.

Безпека

При виготовленні пластикових вікон, засклення балконів, дверних прорізів конструкціями ПВХ Vitral, нашою компанією застосовується фурнітура SIEGENIA AUBI, що володіє протизламними функціями. Для офісу, квартири, заміського будинку пластикові вікна з такою фурнітурою — надійний додатковий захист.

Гарний дизайн

За допомогою продукції ТМ Vitral реалізуються найсміливіші дизайнерські рішення від унікальної форми вікна до створення вітражів.

Якість продукції

Виготовляючи конструкції з віконних систем ТМ Vitral, компанія контролює якість Ваших вікон і дверей на всіх етапах виробництва — від постачання комплектуючих до доставки на вашу адресу. Перед транспортуванням кожен виріб проходить перевірку на стенді ВТК (відділ технічного контролю).

Гарантія та сервіс

Гарантійні зобов'язання за кожен виготовлений виріб несе безпосередньо завод-виробник протягом 5 років. Кваліфіковані фахівці — допоможуть підібрати найкращий варіант конструкції для Вас, як з точки зору функціональності , так і з естетичного боку.

Безкоштовна доставка

Ми дбайливо і безкоштовно здійснюємо доставку Ваших виробів на території Західної України.

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24