Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Якість

Якщо Ви вирішили встановити у себе в квартирі (будинку) металопластикові вікна, то перш ніж це зробити, Ви повинні отримати відповiдi на основні запитання: Які вікна обрати? Чим керуватися і на що варто звернути увагу при купівлі вікон? Чому варто купувати вікна саме у нас?

Ми спробуємо коротко окреслити Вам основні критерії вибору:

1. В якій компанії замовляти

Обираючи компанію, яка виготовить для Вас вікна, краще віддати перевагу тій, яка має власне виробництво. Такі компанії вкладають великі кошти в ліцензування робіт і в сертифікацію продукції, адже вони налаштовані на довготривалу діяльність. Обов'язково перевряйте наявність сертифікатів на продукцію.

2. Встановлення (монтаж) металопластикового вікна

Компанії-виробники стверджують, що теплоізоляційні властивості металопластикових вікон (виробів) більш ніж на 50% залежать від точності замірів та якості встановлення.

Встановлення (монтаж) нового вікна, як правило, складає від 10% до 20% вартості. Зверніть увагу, що в деяких компаніях у вартість встановлення включено також демонтаж старого вікна та комплектуючі.

Запам´ятайте, якими б якісними не були Ваші вікна, але тільки при правильному замірі віконного проєму і професійному встановленні Ви не матимете проблем з подальшою експлуатацією.

3. Склопакет

Склопакет — одна з основних складових будь-якого вікна, адже він займає 80% його площі. Тому до його вибору потрібно поставитись відповідально:

 • Товщина склопакету — 24 мм або 32 мм.
 • товщина скла в склопакеті — не менше 4 мм
 • краще використовувати скло з енергозберігаючим покриттям.

За функціональними призначеннями спеціальне скло поділяють на: енергозберігаюче, сонцезахисне і мультифункціональне.

4. Фурнітура для вікон

Неякісна фурнітура може завдати багато неприємностей і дискомфорту, тому на її виборі краще не економити. Радимо Вам врахувати те, що провідні виробники вікон ПВХ, як правило, використовують німецьку фурнітуру Siegenia AUBI Favorit Si - Line.

5. Профіль ПВХ

Від того, з якого віконного профілю виробляють металопластикові вікна залежить їх якість, довговічність, зовнішній вигляд. Тому при його виборі, перш за все, слід визначитися з профілів яких виробників будуть виготовлені саме Ваші вікна. В даний момент основна частина профільних систем виробляється в Україні за німецькими, австрійськими або українськими технологіями.

Існує думка, що для того аби пластикові вікна прослужили Вам довго і не втрачали своїх первинних якостей, найкраще купувати вікна з німецького профілю. Звичайно, з цим твердженням можна погодитися, але важливо і корисно знати, що станом на сьогодні профілі українського виробництва не поступаються за технічними характеристиками і білизною кольору, і,що дуже вагомо, при цьому набагато приємніші за ціною.

Важливо звернути увагу на армуючий профіль — це сталевий елемент, який розміщений в середині профілю ПВХ і призначений для надання міцності, жорсткості віконній конструкції, і протистояння різним навантаженням. Армуючий профіль повинен мати товщину не менше 1,2 мм, в цьому можна переконатися, оглянувши зріз профілю ПВХ, який Вам повинні надати менеджери компанії. При цьому він обов'язково має бути з оцинкованої сталі. Це впливає на динамічні навантаження, які переносить вікно і опір корозії (армуючий профіль виготовлений з чорного металу іржавітиме).

Запам'ятайте, що в профілі повинно бути, як мінімум, три повітряні камери. Це стосується, як рами, так і стулки металопластикового вікна.

Три правила, яких необхідно дотримуватися при виборі металопластикових вікон

 1. Уважно аналізуйте дешеві пропозиції, в першу чергу, звертайте увагу на кінцеву вартість усього вікна (замовлення).
 2. Обирайте виробників вікон, а не виробників профілю і фурнітури.
 3. Пам'ятайте — якість склопакету впливає на якість усього металопластикового вікна.

Компанія Vitral працює на ринку металопластикових вікон більше 12 років. Виробництво ТМ «VITRAL» обладнане високоточною автоматичною лінією «Sturtz», що дозволяє виробляти надійні, якісні і довговічні вироби! Наші постачальники — це світові лідери з виробництва склопакетів і фурнітури — Глас Трьош, Sigenia Aubi.

Переваги металопластикових вікон, виготовлених нашою компанією:

 • при виготовленні виробів використовується профіль Vitral, розроблений за австрійською технологією спеціально для фабрики вікон Vitral
 • при виготовленні виробів використовується фурнітура SIEGENIA Favorit (Німеччина) - товщина стінок ПВХ профілю — 3 мм
 • товщина залізного армуючого профілю — від 1,5 мм
 • армуючий профіль оцинкований, що запобігає його корозії
 • в склопакетах використовується скло швейцарської компанії Глас Трьош
 • товщина однокамерних склопакетів — мінімум 24мм
 • товщина двокамерних склопакетів — мінімум 30мм
 • бронювання і тонування скла здійснюється тільки сертифікованими матеріалами
 • Ви можете замовити будь-яку форму і колір вікна, а також тонування скла

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24