Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Виробничі потужності

Компанія «ВІКНАГРАД» — досвідчений виробник віконно-фасадних конструкцій пропонує і виконує весь комплекс робіт з облицювання фасадів житлових, адміністративних та промислових будівель від розробки проектно-кошторисної документації до монтажу.

Потужність виробництва ТОВ «ВІКНАГРАД» — 500 віконно-дверних конструкцій за зміну, а також 100 кв. м. вентильованих та світлопрозорих фасадів.

Ми виготовляємо вікна, двері, балкони, лоджії будь-якої конфігурації, а також зимові сади, структурні скління, офісні перегородки, вітрини та розсувні системи. Наша дільниця виготовлення нестандартних конструкцій забезпечить будь-які дизайнерські примхи та функціональні особливості виробів для наших клієнтів.

Усі роботи ліцензовані, виконуються за найновішими технологіями з високою якістю на сучасних високопродуктивних лініях найвідоміших європейських виробників: Lisek, Еlumatec, Rotox, Fimtec, Sturz. Продукція сертифікована. До виробничого процесу залучений висококваліфікований персонал. За час свого існування підприємство завоювало відмінну репутацію.

Запрошуємо Вас до співпраці!

Общие - all_1.jpg

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24