Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Логістика

ТОВ «ВІКНАГРАД» створив надійну систему транспортної та складської логістики. Три підрозділи Компанії, що знаходяться У Львові, Києві та Харкові утворили розвинену мережу доставок, яка покриває територію всієї України.

Наявність у Львові великого парку спеціалізованих вантажних автомобілів марок MAN та Mercedes-Benz, обладнаних згідно Держстандарту, дозволяє здійснювати доставку нашої продукції до Вас в заплановані терміни, не пошкоджуючи вироби при транспортуванні та забезпечуючи якісне та вчасне перевезення незалежно від кількості конструкцій.

Завдяки відпрацьованій системі складської логістики (чіткому розподілу товарних груп у складських приміщеннях, відпрацьованій системі зберігання) у нашій компанії функціонує безперебійний процес виробництва, зберігання та відвантаження готової продукції (вироби з ПВХ, алюмінію чи елементи фасадних систем).

ТОВ «ВІКНАГРАД» здійснює доставки нашої продукції у вісім областей Західної України — Волинську, Рівненську, Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Хмельницьку, Закарпатську, та Чернівецьку.

Що стосується інших областей — ми готові обумовити з Вами доставку і встановлення великих замовлень та фасадних систем у будь-якій точці України.

Автопарк компанії «Світ-Комфорту Львів»

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24