Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Віконна та дверна фурнітура

Віконна фурнітура Favorit — краса форм фурнітурної механіки

Система фурнітури FAVORIT для всіх типів профілю з дерева, дерева з алюмінієм, пластика і алюмінію характеризується модульним принципом конструкції і високою внутрішньою взаємозамінністю системних елементів. Благородна поверхня, компактність і витончений дизайн роблять систему FAVORIT Si-line ідеальною фурнітурою для оптично бездоганних і високоякісних рішень. Відносно мала кількість товарних артикулів полегшує роботу торгових компаній і виробників.

Фурнітура Siegenia AubiПереваги, які очевидні

Прихована фурнітура FAVORIT V характеризується високим рівнем оптичного виконання, що створює особливу атмосферу і відчуття комфорту.

Помітні переваги прихованої фурнітури

Багато аргументів говорить на користь концепції фурнітури, розташованої непомітно в конструкції вікна. Фурнітурна механіка, реалізована в системі FAVORIT V, відповідає найвищим вимогам. Цю фурнітуру можна встановлювати на рами з шириною від 10 мм, і тим самим система FAVORIT V ідеальна для реконструкції старовинних будівель. Вузькі рами на тлі скління і вид на вікно зсередини приміщення передають незрівняне відчуття простору і світла. Приховані петлі цієї фурнітури дозволяють домогтися гармонійних дизайнерських рішень, благородного дизайну при технічно бездоганному виконанні.

Фурнітура FAVORIT V підходить для фурнітурного паза шириною 9 і 13 мм і ваги стулки 100 кг. При цьому вся фурнітура монтується на стулці таким чином, що оптимально знижується знос деталей, що труться, так що навіть при великій вазі стулок забезпечується висока стабільність і довговічність механіки. FAVORIT V також можна послідовно дооснастити для більшої безпеки до рівня зламостійкості WK1.

Цей вид фурнітури є також в варіанті FAVORIT TBT, тобто на протилежне перемикання функцій «відкинуто — відкрито», а також під зламостійке виконання.

Широка програма додаткових можливостей в змозі задовольнити будь-які запити.

Фурнітура Siegenia AubiПеревага до самих дрібниць

Широка програма додаткових можливостей враховує будь-які побажання споживачів.

Перевага в деталях

У вкрай рідкісних випадках проектувальники і забудовники хочуть отримати тільки високоякісну віконну фурнітуру. Найчастіше користуються попитом комплексні рішення, що оптимально поєднують в собі функціональність, комфорт і довговічність. Наша програма додаткових можливостей серії фурнітури FAVORIT відповідає таким потребам і в змозі задовольнити будь-які запити.

Так, для більш зручного керування вікном з положення сидячи в системі FAVORIT передбачені поворотно-відкидні самовтягувані ножиці і можливість установки ручки в нижній частині стулки. Додатково встановлюваний підіймач стулки бере на себе навантаження і дає можливість її плавного і м'якого замикання, забезпечуючи довгий термін служби і комфорт в управлінні вікном.

Кінцевий споживач може легко скористатися енергозберіючими ножицями ES 040 і самостійно встановити необхідний кут відкидання стулки і, відповідно, розмір віконного отвору для зимового або літнього провітрювання. Крім цього, система FAVORIT має різні опції з безпечного багатоступінчатого провітрювання.

Блокіратор помилкової дії встановлюється безпосередньо в місці прикладання сили і може використовуватися без будь-яких додаткових регулювань.

Крім цього, система FAVORIT має численні інші деталі, що забезпечують додаткові функції. Наприклад, прихований або встановлюваний додатково блокіратор повороту ручки служить більшій безпеці.

Широка програма віконних ручок звертає на себе увагу привабливими формами і кольоровою гамою і переконує функціональним різномаїттям і високою якістю виконання.

Ідеальним для дооснащення є обмежувач відкриття стулки, який фіксує стулку в 4-х положеннях.

Поверхня фурнітури сучасних вікон відрізняється бездоганною оптикою, найвищим рівнем стійкості від корозії і екологічним способом нанесення покриттів.

Фурнітура Siegenia AubiВирішує перше враження

Нове покриття фурнітури має високий рівень оптичного виконання і антикорозійну стійкість, забезпечувану екологічною технологією нанесення покриття.

В даний час у всіх галузях техніки надається велике значення зовнішньому вигляду виробів. Зігеніа-Аубі розробляє і реалізує рішення в області обробки поверхні фурнітури, які повністю відповідають підвищеним вимогам до першокласного дизайну предметів споживання. Благородна оптика покриттів «титан-срібло» і «нержавіюча сталь» роблять нашу фурнітуру ідеальним вибором для високоякісних вікон та дверей.

Найвищий рівень антикорозійного захисту, що досягається екологічним способом нанесення покриття. З точки зору властивостей використовуваних матеріалів і їх довговічності багато що говорить на користь застосування фурнітури з новим покриттям. Вона має підвищену антикорозійну стійкість, яка підтверджена випробуваннями — 480 годин у водно-соляному тумані до утворення перших ознак червоною іржі для покриття «титан-срібло» та 1000 годин випробувань для поверхні «нержавіюча сталь». Екологічна технологія нанесення покриття відповідає нормативам Європейського Союзу за 2003 рік і виключає застосування у виробництві шкідливого для здоров'я людей шестивалентного хрому.

Фурнітура Siegenia AubiБезпека, що враховує індивідуальні потреби

Нове покоління фурнітури FAVORIT Si-line S-ES дозволяє шляхом модульного дооснащення досягнути необхідного рівня протизламного захисту.

Безпека, виконана за індивідуальним замовленням

Система віконної фурнітури FAVORIT Si-line S-ES в змозі запропонувати для будь-яких потреб відповідну концепцію безпеки для вікон. Створює захист від непроханих гостей у дерев'яних, пластикових і алюмінієвих віконних конструкціях. Наша система фурнітури може застосовуватися без обмежень навіть у поєднанні з особливими формами віконних конструкцій - такими, як арочні і трикутні вікна. Особливе значення ми надаємо при цьому високоякісному дизайну, комфортабельному управлінню, коротким виробничим циклам і низькій потребі в складських приміщеннях. І все це при відомому як Зігеніа-Аубі, яке ми довели численними випробуваннями визнаних дослідних інститутів.

Модульний принцип конструкції фурнітури FAVORIT Si-line S-ES робить можливим досягнення цієї системою всіх передбачених стандартами рівнів зламостійкості — аж до класу безпеки WK3.

 • Опція «Базова безпека» досягається вже в стандартному виконанні використанням кутової передачі і відповідної рамної деталі з підвищеним рівнем зламостійкості.
 • Будь-яка зламостійка фурнітура має у своєму складі ручку, яка замикається на ключ або фіксатор ручки, який запобігає навмисному зрушенню фурнітури. Укріплена ручка має також захист від висвердлювання.
 • Протизламне виконання фурнітури класу WK1 на всіх кутах віконної стулки має деталі з підвищеною зломостійкістю.
 • Фурнітура, яка відповідає класу зламостійкості WK2, забезпечена грибоподібними запірними елементами, які дають ефект більшої безпеки.
 • Застосування додаткових грибоподібних цапф в середній частині віконної стулки вікна демонструє клас безпеки WK3 і ефективно захищає від злому навіть у разі використання важкого інструменту.

Фурнітура FAVORIT TBT — «відкидання до відкривання» створює відчуття безпеки

У різних будинках поняття безпеки має на увазі щось більше, ніж захист жителів і користувачів приміщення від зломщиків. Наприклад, у дитячих садах і лікарнях може виявитися розумним забезпечити доступ положення вікна «відкрито» виключно для цілей періодичного миття вікон. Шляхом використання послідовності перемикання «перекидання перед відкриттям» і можливості окремого блокування положення «відкрито» система FAVORIT TBT захищає користувача приміщення від нещасного випадку (випадання з вікна).

Особливі форми для повсякденного життя

Системи фурнітури FAVORIT RB / SF для арочних і трапецієвидних стулок дають функціональні й ефективні для монтажу рішення, що застосовуються у вікнах будь-якої форми. При цьому система може бути оснащена інтегрованим пакетом для забезпечення зламостійкості.

Зробити особливе повсякденним

Система фурнітури FAVORIT RB / SF для закруглених, трикутних і трапецієподібних вікон дає можливість знайти функціональні, технологічні у монтажі та ергономічні в експлуатації рішення для будь-яких нестандартних форм вікон. При цьому можлива інтеграція протизламних елементів.

Фурнітура Siegenia Aubi FAVORIT Si-line представляє собою єдину систему, що надає протизламні рішення в стандартному виконанні для особливих форм віконних конструкцій. При цьому система гарантує особливо високий рівень комфорту протягом всього терміну служби вікна. Єдина в своєму роді система з оптимально продуманими деталями для особливих форм стулки підкуповує чудовими функціональними властивостями, бездоганним комфортом в управлінні та малою потребою в складських запасах. Ця система фурнітури гарантує також чудовий захист від корозії, а також характеризується високоякісним оптичним виконанням в колірних рішеннях «титан-срібло» і «нержавіюча сталь».

Фурнітура FAVORIT Si-line RB для арочних вікон Фурнітура FAVORIT Si-line RB для арочних вікон

Це оптимальна система поворотно-відкидної фурнітури для арочних і трикутних вікон з дерева та пластику. Кутові передачі спеціально підготовлені для полегшення швидкого монтажу. Запобіжник самовільного закривання стулки і конструктивне виконання петель, що скорочує знос під впливом сили тертя, покращують комфорт споживача. Поряд з одностулковими вікнами ця фурнітура може використовуватися також у двостулкових штульпових вікнах.

Фурнітура FAVORIT Si-line SF для трапецієподібних вікон Фурнітура FAVORIT Si-line SF для трапецієподібних вікон

Трапецієподібні вікна стають стандартними з фурнітурою FAVORIT Si-line SF, так як технологія її виготовлення і монтажу продумані до дрібниць. Монтаж цієї поворотно-відкидної фурнітури раціоналізований зважаючи на симетричне розташування отворів для шурупів і застосування нових шаблонів для монтажу петлевої групи.

Дверна фурнітура

Пропонуємо Вам наступні варіанти комплектації дверей:

Економ-клас:

 • Замок рейка (VORNE, Туреччина) із засувкою + нажимний гарнітур + завіси віконні Siegenia (3шт.);
 • Замок рейка (ARTEK 25мм, Німеччина) із засувкою + нажимний гарнітур + завіси віконні Siegenia (3шт.);
 • Замок сантехнічний + нажимний гарнітур + завіси віконні Siegenia (3шт.).

Престиж-клас:

 • Замок точковий (ARTEK, Німеччина) із засувкою + нажимний гарнітур + петлі Elefant 120 кг;
 • Замок рейка (ARTEK, Німеччина) із засувкою+ нажимний гарнітур + петлі Elefant 120 кг;
 • 2 точкові замки (ARTEK, Німеччина) з роликами+ офісна ручка + петлі Elefant 120 кг.

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24