Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Особливості металопластикових дверей

Де можуть застосовуватися металопластикові двері?

Існує думка, що металопластикові двері використовуються тільки в балконних конструкціях. Однак це вже давно не відповідає дійсності. Сфера застосування металопластикових дверей значно ширша завдяки їх унікальним якостям. Перш за все, вони надійні і стійкі до температурних навантажень, тому вони успішно функціонують в умовах суворої зими.

Крім того, металопластикові двері відрізняє високий рівень звукоізоляції. Високоміцний ПВХ зберігає свою фактуру і не деформується навіть під впливом досить жорстких зовнішніх умов, а тому є цілком відповідним матеріалом, як для вхідних, так і для міжкімнатних дверей.

Так як металопластикові двері стійки до вологи, вони є кращим варіантом для установки у ванній кімнаті, басейні, сауні або кухні. У цьому плані вони явно виграють у дерев'яних аналогів, особливо якщо врахувати, що пластик легко миється і не потребує особливого догляду.

Найбільше металопластикові двері полюбилися власникам приватних будинків і котеджів. Тут для цього виду дверей відкриваються великі можливості: вхід до будинку, котельня, басейн, підвал, гараж, будь-які господарські приміщення. Також металопластикові двері чудово підходять для установки в зимовому саду. По-особливому добре тут виглядають моделі зі склопакетом по всій висоті.

При грамотному використанні металопластикові двері будуть цілком гармонійно виглядати практично в будь-якому інтер'єрі. Вони можуть бути виготовлені з кольорового пластику, ламіновані під дерево, декоровані тонованим або рифленим склом. Зовні і зсередини двері можуть бути різних кольорів, наприклад, зовні — червоними, зеленими або коричневими, а всередині — білими. Така різноманітність дизайнерських рішень дозволяє успішно застосовувати двері з ПВХ в якості міжкімнатних в квартирі.

Також пластикові двері можуть використовуватися в офісних і виробничих приміщеннях — у цьому випадку для їх виготовлення застосовується спеціальний, більш потужний профіль. Міжкімнатні двері з ПВХ часто встановлюють там, де необхідно постійно підтримувати чистоту — в лікарнях, поліклініках, дитячих садах.

Що стосується вхідних пластикових дверей, то для них найчастіше поставляється посилена фурнітура. Петлі повинні бути розраховані на часте відкривання. Зсередини двері оснащуються металевими підсилювачами. Також конструкція дверей з ПВХ дозволяє виготовляти моделі з підвищеним захистом від злому.

Види металопластикових дверей

Металопластикові двері з'явилися на ринку відносно недавно, у порівнянні з іншими видами дверей. Але за цей час вони вже встигли стати дуже популярними серед споживачів. Пластикові двері бувають трьох видів: вхідні, міжкімнатні і балконні. Їх функціональне призначення закладено в самій назві. Вони відрізняються за видом використовуваного профілю стулки, армування та фурнітури, а також можливості встановлення додаткової фурнітури (ручка-скоба, доводчик). Найбільш «легкими» є звичайні балконні двері, найбільш «важкими» і міцними — вхідні. Міжкімнатні двері є проміжним варіантом між балконних і вхідними дверима і по міцності, і за вартістю, і за максимально допустимими розмірами.

У кожного виду дверей є свої особливості:

 • Балконні двері відрізняються тим, що на них може бути поставлена віконна фурнітура, яка забезпечує щільний притиск стулки до рами, чудово захищаючи приміщення від несприятливої погоди.
 • Міжкімнатні двері виконують функцію перегородок між кімнатами і частинами будинку. Найважливіша вимога до таких дверей полягає в тому, що вони повинні бути надійними і довговічними.
 • Вхідні двері на порядок вищі за якістю і надійностю, ніж інші види дверей. Вони повинні добре захищати будинок від негоди і від непроханих гостей. При їх виготовленні використовується багатоточковий механізм, що забезпечує відмінний притиск по всьому периметру дверей. По поверхні дверного полотна металопластикові двері можуть бути заскленими і глухими. За способами відкривання розрізняються орні, розсувні, ті, що обертаються і розкладні двері.

Вхідні металопластикові двері

Вхідні металопластикові двері, завдяки широким можливостям їх застосування, є серйозними конкурентами дерев'яним і алюмінієвим конструкціям.

Однією з головних особливостей вхідних металопластикових дверей є обов'язкова наявність протизламних пристроїв, що застосовуються в залежності від вимог та умов використання приміщення. Наприклад, на вхідних дверях можуть бути встановлені замки з декількома фіксаторами-ригелями. Профіль металопластикових дверей може бути посилений вкладишами замкнутого перетину в рамах і стулках. У зовнішні камери профілів металопластикових дверей можуть бути вставлені додаткові сталеві вкладиші, які блокують доступ до запірних пристроїв і фальцу. Двері із пластику можна також доповнити різними засувками, штульповими елементами, електричними приводами відкриття і багатьом іншим. Подібні заходи значно підвищують надійність і довговічність дверей.

В офісних і виробничих приміщеннях профіль металопластикових дверей повинен відрізнятися особливою потужністю.

Що необхідно враховувати при виборі металопластикових дверей?

При виборі будь-яких видів металопластикових дверей слід враховувати кілька чинників:

 • Між дверима і дверною рамою не повинно бути відстані більшої, ніж потрібно для безболісного відкриття і закриття дверей.
 • Матеріал, з якого зроблені двері, повинен бути міцним і мати досить високий модуль пружності. Тобто двері повинні бути непогано захищені від фізичних впливів і зовнішніх навантажень.
 • Якість дверей залежить від того, наскільки профіль, з якого вони виготовлені, відповідає всім перерахованим вище стандартам. Купуйте двері тільки у відомих виробників, що вже завоювали довіру покупців. Саме там Ви зможете вибрати найбільш зручне для себе поєднання ціна-якість.

Основні переваги ПВХ-дверей полягають в тому, що вони:

 • пожежобезпечні (полівінілхлорид відноситься до важкозаймистих і самозатухаючих матеріалів, що знижує ймовірність виникнення і поширення вогню в приміщенні);
 • відрізняються високим рівнем звукоізоляції;
 • дуже надійні і володіють хорошими протизламними характеристиками;
 • стійкі до впливу лугів, кислот, вапна;
 • стійкі до атмосферних впливів (завдяки тому, що ПВХ стійкий до атмосферних впливів і температурних перепадів, вироби з нього можна успішно експлуатувати в самих різних умовах, в тому числі в умовах суворої зими);
 • в деяких випадках коштують дешевше ніж дерев'яні; завдяки своєму складу з пластику вирізняються довговічністю (і якщо правильно доглядати за дверима, вони можуть протриматися без ремонту і заміни тривалий час).

Рекомендації з експлуатації:

 • Не можна допускати фізичних навантажень на двері, вони можуть пошкодитися.
 • Також треба стежити, щоб двері завжди щільно притискалися до дверної рами при закритті. Для балконних і вхідних дверей це особливо важливо.
 • Все залежить від Вас: якщо будете дотримуватися цих простих правил, двері надійно будуть виконувати свої функції і прослужать довго.

П'ять важливих переваг ПВХ-дверей:

 
 
 • Конструкція дверних блоків передбачає подовжню і поперечну регулювання (так зване трьохпунктне навішування), що дозволяє вносити необхідні корективи при установці і експлуатації.
 • Використання різних типів заповнення дозволяє надати дверям неповторний дизайн.
 • Вхідні двері оснащуються автоматичним закривачем (доводчиком).
 • Відповідно до індивідуальних побажань двері можуть бути дооснащені додатковими елементами безпеки (вбудовувані решітки, додаткова фурнітурна протизламна обв'язка).
 • Пластикові двері забезпечують оптимальну тепло-та звукоізоляцію, високу герметичність та базисну надійність.
 
 

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24