Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Запитання та відповіді

До покупки

До покупки

Практика показує: замовника цікавить усе на світі, та інформації ніколи не буває багато! У цьому розділі зібрані відповіді на питання, які найчастіше виникають ще на стадії прийняття рішення про покупку пластикових вікон.

переглянути запитання »

У процесі покупки

У процесі покупки

Наважуючись на встановлення пластикових вікон, хочеться про все заздалегідь подбати і все передбачити. Ми зацікавлені в тому, щоб у Вас було якомога більше корисної інформації. Тому тут наведено відповіді на запитання, які найчастіше задаються нашим менеджерам при установці вікон.

переглянути запитання »

Гарантійна підтримка

Гарантійна підтримка

Сучасні пластикові вікна дуже зручні і прості у використанні. При правильному обслуговуванні вони успішно служитимуть Вам багато років. Про профілактику Ви можете подбати самі, дотримуючись правил описаних в паспорті виробу, а для більш складних операцій — запросити фахівців нашого Сервісного центру.

Оформити виклик можна за телефоном: +38 (057) 759-15-15 в будь-який день тижня, з 9.00 до 18.00 (по буднях), з 10.00 до 13.00 (по суботах).

Тут ми розміщуємо відповіді на питання, які найчастіше виникають у наших клієнтів під час експлуатації пластикових вікон.

переглянути запитання »

Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання ні в одному з розділів «Питань і відповідей», ви можете поставити запитання до нашого технічного консультанта

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24