Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Дилери

Комерційна політика нашої компанії побудована на продажах продукції ТМ «Вітрал» через дилерську мережу. Сьогодні дилерська мережа «ВІКНАГРАД» охоплює 8 областей західної України і продовжує розвиватись в обласних і районних центрах. Наші дилери — це перевірені роками партнери, що якісно представляють наші інтереси в регіонах і забезпечують повний цикл робіт пов'язаний з продажем та обслуговуванням наших виробів, володіють кваліфікованим персоналом, користуються нашою підтримкою у всіх виробничих питаннях, забезпечуючи стабільність якості продукції компанії «Вітрал».

На сьогодні наша компанія найбільше зацікавлена у співпраці з дилерами у районних центрах Волинської, Тернопільської та обласних і районних центрах Хмельницької, Рівненської, Івано-Франківської та Львівської областей.

 
 

Якщо Вас цікавить співпраця з нами і Ви хочете стати нашим офіційним дилером — звертайтесь за адресою [email protected], або телефоном (032) 242-32-07 та дізнавайтеся більше.

 
 

Якщо Ви бажаєте дізнатись про найближчого до Вас дилера або залишити відгуки про роботу наших дилерів — просто зателефонуйте нам за номером, чи напишіть електронний лист на адресу, які подані вище.

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24