Loader
Корисна інформаціяЧому у нас вигідно купуватиПитання та відповідіНаписати лист директору

Про компанію

Команда TM «Vitral»

Ласкаво просимо на сайт команди, що об’єдналась під  ТМ «Вітрал».

Ми впевнені, що Ви потрапили сюди не випадково: Вам цікаві нові можливості, гарантована якість і сучасний підхід до вирішення завдань. Але найголовніше — Ви шукаєте компанію, якій можна довірити найдорожче, що у Вас є — комфорт, безпеку і затишок вашого дому.

Група підприємств, об'єднаних під ТМ «Вітрал» є великим виробником світлопрозорих конструкцій. Професіоналізм, творчий потенціал і повна віддача своїй справі дозволили нам зайняти міцні позиції на віконному ринку.

 Львів

Компанія «ВІКНАГРАД»_Vitral™ — досвідчений виробник віконно-фасадних конструкцій пропонує  виконання  повного комплексу робіт з облицювання фасадів житлових, адміністративних та промислових будівель від розробки проектно-кошторисної документації до монтажу:

 • алюмінієві світлопрозорі фасадні конструкції;
 • металопластикові вироби (ПВХ) — вікна, двері, офісні перегородки з профільних систем «ALUPLAST» (Німеччина, 3 камери), «Vitral» ТМ (Україна, 4 і 5 камер), фурнітури «Siegenia» (Німеччина) і «Maco» (Австрія); ENDOW (Туреччина)
 • алюмінієві вентильовані фасадні конструкції;
 • зимові сади, зенітні ліхтарі, скляні дахи, куполи;
 • вітражі, вхідні групи, автоматичні розсувні системи;
 • вікна, двері, офісні перегородки з ПВХ і алюмінію;
 • суцільноскляні системи перегородок і зовнішніх фасадів (двері, перегородки, козирки, фасадні конструкції);

Ми використовуємо:

 • для виготовлення алюмінієвих конструкцій: профільні системи компаній «ALUPROF» (Польща), «ЗЕНІТ» (Україна), «REYNAERS» (Бельгія), «SCHUCO» (Німеччина);
 • склопакети швейцарського холдингу "Glas Troesch" та провідного українського вииробника склопакетів Компанії "Склоресурс";
 • алюмінієві композитні матеріали виробництва: «ALPOLIC» (Японія), «PANABOND» (Китай), «ALUCOBOND» (Німеччина), «ALUFAS» (Україна).
 • металопластикові конструкції, за бажанням клієнта, покриваються кольоровими плівками виробництва RENOLIT SE (Німеччина).

Потужність виробництва ТОВ «ВІКНАГРАД» — 500 віконно-дверних конструкцій в день, а також 100 м2 вентильованих і світлопрозорих фасадів.

Усі роботи ліцензовані, виконуються за сучасними технологіями: на сучасних високопродуктивних лініях відомих європейських виробників: «Lisek», «Еlumatec», «Rotox»,  «Sturz». Продукція сертифікована. До виробничого процесу залучений висококваліфікований персонал. За час свого існування підприємство здобуло відмінну репутацію.

Наша пропозиція є конкурентоспроможною навіть в умовах нестабільної економічної ситуації:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Стабільна вартість нашої продукції;
 • Широка колірна гамма і різноманітність форм (прямокутна, трапецевидна, трикутна, напівкругла, кругла) дозволяє підібрати віконні та дверні конструкції для будь-яких типів будівель, дає можливість підкреслити індивідуальність дизайну;
 • Здійснення якісного гнуття арок в оптимальні терміни та за доступними цінами;
 • Сервісне гарантійне обслуговування і ремонт виробів;
 • Доставка продукції;
 • Індивідуальна форма оплати;
 • Використання склопакетів з різними теплофізичними, шумоізоляційними, захисними та естетичними характеристиками;
 • Максимально стислі терміни виробництва виробів;

Спектр послуг, запропонований компанією, дозволив завоювати авторитет у клієнтів і випередити конкурентів.

 

Харків

Наша компанія «Вітрал-Восток» з 2005 року почала працювати на ринку Харкова і області як торгове представництво. З квітня 2009 року в Харківському регіоні відкрилася Фабрика Вікон ТМ «VITRAL». Активно розвивається дилерська мережа «Вітрал-Восток» у Харківській, Полтавській та Сумській областях.

Виробництво ТМ «VITRAL» обладнане найпродуктивнішим обладнанням у Харкові — сучасними автоматичними лініями відомих європейських виробників. Процес виготовлення вікна контролюється спеціальною комп'ютерною програмою, яка відстежує  технологічний процес на кожному етапі. Завдяки комп'ютеризації та автоматизації виробництва, застосуванню роботів-автоматів, досягається висока точність і якість виготовлення конструкцій. Усі фази виробничого процесу і монтажу мають окремі етапи контролю якості. Велика увага приділяється підбору і підготовці кваліфікованого персоналу. Завдяки автоматизації  виробництва та мінімізації частки ручної праці значно зменшується собівартість вікон, що дозволяє компанії «Вітрал-Восток» за найвищої якості продукції утримуватись в середньому ціновому сегменті.

Висока якість вікон ТМ «VITRAL» досягається завдяки використанню профілю, склопакетів та фурнітури — найвищої якості, з відповідними сертифікатами, гарантією від фірм-виробників.

У виробництві віконно-дверних конструкцій компанією «Вітрал-Восток» використовується профіль «VITRAL» і «VITRAL XL», виготовлений за австрійськими технологіями, розроблений спеціально для нашої кліматичної зони, випробуваний в умовах суворої зими та спекотного літа, а також німецький профіль «Salamander» , широко відомий на ринку металопластикових конструкцій Європи.

Ще одним показником якості у  віконному виробі є використання надійної фурнітури. Протягом останніх 10 років однією з найбільш популярних марок фурнітури в Харківському, Полтавському і Сумському регіонах є фурнітура австрійської компанії «Siegenia Aubi», яка має солідну репутацію і дає гарантію на свою продукцію до 10 років. Сьогодні при виготовленні металопластикових конструкцій компанія ТОВ «Вітрал-Восток» використовує нову лінійку фурнітури фірми Siegenia Aubi під назвою «Favorit».

Металопластикові конструкції компанії «Вітрал-Восток» мають усі необхідні сертифікати якості та гігієнічні висновки. Весь виробничий процес, починаючи від виробництва сировини і технологій, закінчуючи контролем якості готової продукції, повністю відповідає стандартам, що прийняті на заводах у Німеччині. Використання профілю ТМ «VITRAL» допомагає досягти оптимального співвідношення ціни і якості для тих, хто прагне зробити свій будинок затишнішим, а життя — комфортнішим.

Робота компанії «Вітрал-Восток» на ринку України є прикладом того, як вітчизняний виробник може працювати і розвиватися, постійно удосконалюючи якість своєї продукції та розширюючи її асортимент.

Наше підприємство працює як  з приватними особами так і з корпоративними клієнтами, активно розвиває та підтримує у становленні широку дилерську мережу, створює максимально вигідні умови для партнерів і піклується про найвищий комфорт у будинках, офісах, лікарнях, школах і дитячих садах.

ТОВ «Вітрал-Восток» - стабільна, надійна та високотехнологічна компанія. Раді будемо співпрацювати з Вами!

Розташування заводів з виробництва віконРозташування заводів з виробництва вікон

Розташування у Львові

Львів

вул. Шевченка, 313

(032) 242-32-07

Розташування у Харкові

Харків

Харківський р-н, с. Комунар, вул. Безлюдівська, 2

(057) 759-14-14, 349-50-24